LEGRA sp. z o.o.
drukarnia dziełowa

Drukarnia

Od 1997 r. robimy wszystko, aby sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom rynku. Nie jest więc dziełem przypadku, że dziś o naszej firmie możemy powiedzieć:
Jesteśmy znakomitymi specjalistami w dziedzinie poligrafii.

drukarnia dziełowa, Legra, Kraków
Drukarnia, Legra, Kraków

Nauczyliśmy się wykorzystywać wszystkie nasze atuty, aby stworzyć produkt, jakiego oczekuje nasz Klient - produkt charakteryzujący się najwyższą jakością. To wyjaśnia, dlaczego zaufało nam aż tak wielu wymagających Klientów.

To dla nich co dzień stawiamy czoła nowym wyzwaniom.

Świadomi jesteśmy tego, jak ważne cele są przed nami stawiane i czujemy się zobowiązani do spełniania tych oczekiwań. Angażując całą naszą wiedzę, doświadczenie i energię ciągle pracujemy nad tym, aby każdy, kto nam zaufa, nigdy się nie zawiódł. Z naszymi Kontrahentami łączy nas nie tylko ciężka praca.

Współpraca nasza opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu życzeń każdego Klienta. Kiedy więc Państwa marzenia nabiorą konkretnych barw, przelanie ich na papier warto powierzyć nam.

Z pewnością zrobimy to najlepiej.

Zobacz, na czym pracujemy
Park maszynowy

Jesteśmy doceniani
Nagrody

Aktualności

Makiety okładek, wklejek, wyklejek oraz

15 wrzesień 2014

Zachęcamy do pobierania makiet okładek, wklejek, wyklejek oraz kalenrzy ściennych ułatwiających tworzenie projektów zgodnych z wymiarami i wymogami technicznymi. Makiety znajdują się w dziale kalendarze z lewe...

Kontakt z nami

ul. Albatrosów 10c
30-716 Kraków
sprawdź dojazd

tel. +48 12 653-06-03
fax +48 12 620-34-01

pozostałe siedziby
Rzetelna Firma - sprawdź naszą rzetelność

Dla dystrybutorów System zamówień