Kategoria produktu: Office line - burgund
Model 700 dzienny

Model 700 to kalendarz w układzie dziennym (jeden dzień na stronie). Stworzony z myślą połączenia kalendarza dziennego (wraz z dwustronnym, miesięcznym planerem przed każdym miesiącem) z optymalnym formatem.

Model 701 dzienny

Model 701 to kalendarz w układzie dziennym (jeden dzień na stronie), który również posiada dwustronny, miesięczny planer przed każdym miesiącem. Podręczny i szczegółowy kalendarz dla osób ceniących ergonomię. Taki „młodszy i mniejszy brat” modelu 705.

Model 703 tygodniowy

Model 703 to kalendarz w układzie tygodniowym (tydzień na rozkładówce). Brat bliźniak modelu 603, lecz w kolorze szaro-bordowym. Doskonały do planowania całego tygodnia pracy oraz miesiąca, dzięki dwustronnemu planerowi przed każdym miesiącem.

Model 704 tygodniowy

Model 704 to kalendarz kieszonkowy w układzie tygodniowym (tydzień na rozkładówce). Brat bliźniak modelu 604, lecz w kolorze szaro-bordowym. Niezastąpiony przy zapamiętywaniu krótkich, lecz ważnych informacji.

Model 705 dzienny

Model 705 to kalendarz w układzie dziennym (jeden dzień na stronie). Klasyczna” A-piątka” z dwustronnym, miesięcznym planerem na początku każdego miesiąca, lecz w kolorze szaro-bordowym. Dokładnie zaplanujesz każdy dzień w roku.

Model 706 dzienny

Model 706 to kalendarz w układzie dziennym (jeden dzień na stronie). Duży i przestronny, doskonały do szczegółowego planowania każdej godziny dnia oraz każdego dnia miesiąca dzięki dwustronnemu, miesięcznemu planerowi.

707 tygodniowy

Model 707 to kalendarz w układzie tygodniowym (tydzień na stronie). Uniwersalny kalendarz biurkowy do planowania całego tygodnia. Dobrze skrojony stanowi praktyczną ozdobę biurka.

Model 708 tygodniowy

Model 708 to kalendarz w układzie tygodniowym (tydzień na rozkładówce). Brat bliźniak modelu 608, lecz w kolorze szaro-bordowym. (więcej…)